» Numer 52


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Uszkodził Fiata
    15 grudnia na parkingu Spółdzielni Mleczarskiej w Ostrzeszowie nieznany kierowca samochodu uszkodził Fiata 126 p, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Zderzenie Fiata i Audi
    15 grudnia w godzinach wieczornych w Rogaszycach kierujący Fiatem 126p nie zauważył wyprzedzającego go Audi i podczas skręcania w lewo doszło do zderzenia pojazdów. Na kierowców został skierowany wniosek do Sądu Rejonowego.

Żuk w rowie
    16 grudnia na drodze z Ligoty do Mąkoszyc miał miejsce wypadek drogowy. Samochód marki Żuk na śliskiej nawierzchni jezdni wpadł w poślizg, w wyniku czego wjechał do rowu. Dwie osoby doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala w Ostrzeszowie.

Znaleziono zwłoki
    17 grudnia przy przystanku autobusowym w Racławicach znaleziono zwłoki 75-letniego mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych.

Skradli komputery
    18 grudnia kradzież z włamaniem miała miejsce na os. Zalesie w Kobylej Górze. Skradziono komputery, które pokrzywdzony przywiózł z Niemiec. Straty ok. 15000zł.

Potrącił kobietę
    18 grudnia na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich i Kościuszki została potrącona kobieta. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń ciała. Sprawca - kierowca samochodu ciężarowego Renault został ukarany mandatem karnym.

A.S.


1994 - 2007 © Borkow