Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 02


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Kradzież butli gazowych
    W nocy z 27 na 28 grudnia 2003 r. nieznani sprawcy na stacji benzynowej Ami w Mikstacie skradli 15 butli gazowych propan - butan ze stojaka zabezpieczonego kłódką. Łączna wartość ok. 2000 zł.

Włamanie do baraku
    28 grudnia mężczyzna zgłosił włamanie do baraku mieszkalnego stojącego na terenie posesji w Bałdowicach. Złodziej wybił szybę, wszedł do wnętrza i skradł miniwieżę, komplet pościeli, samowar. Straty ok. 300 zł.

Zatrzymano podejrzanego o włamania
    28 grudnia wieczorem policja zatrzymała 42-letniego mężczyznę podejrzanego o szereg włamań do barów i kradzież energii elektrycznej.

Fordem w bramę
    29 grudnia w Ostrzeszowie kierujący Fordem Fiestą wpadł w poślizg i uderzył w bramę posesji na ul. Sportowej.

Włamanie do sklepu w Grabowie
    30 grudnia ok. godz. 1.00 nieznani sprawcy włamali się do sklepu w Grabowie, wybili szybę i skradli m.in. 2 magnetowidy marki Daewoo, Panasonic, odtwarzacz DVD, wieżę Philips, tel. komórkowy Samsung. Łączne straty ok. 2850 zł.
    Policja zwraca się z apelem do osób, które mogły widzieć sprawców o pomoc w ich ustaleniu. Złodzieje prawdopodobnie poruszali się czerwonym samochodem.

Poślizgiem w Fiata
    30 grudnia w Mikstacie kierująca Audi wpadła w poślizg i uderzyła w zaparkowanego Fiata Temprę, a ten z kolei w Poloneza. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem karnym.

Zatankował i nie zapłacił
    2 stycznia ok. godz. 16.55 policja została powiadomiona o kradzieży na stacji paliw PKN Orlen w Ostrzeszowie. Kierowca VW Polo zatankował paliwo za 50 zł, a następnie odjechał ze stacji, nie płacąc należności.

Fordem w płot
    2 stycznia na ul. Grunwaldzkiej w Ostrzeszowie ok. godz. 23.15 kierująca Fordem Mondeo kobieta nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w ogrodzenie posesji. Kierująca była trzeźwa. Została ukarana mandatem karnym.

Kradzież Volkswagena
    3 stycznia między godz. 10.00 a 11.30 z grabowskiego rynku nieznany sprawca skradł samochód marki VW Golf IV w kolorze srebrny metalik.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
29.12. Ostrzeszów, 20-letni kierowca Forda Escorta - 0,51 miligrama/l

    Miniony Sylwester i Nowy Rok w zgodnej opinii pracowników pogotowia ratunkowego, policji i straży należały do wyjątkowo spokojnych. Nie odnotowano żadnych interwencji związanych z nadużyciem alkoholu, nieostrożnym obchodzeniem się z petardami, czy fajerwerkami. Oby równie spokojnie jak pierwszy dzień upłynęły i pozostałe dni 2004 roku. Nieco gorzej przeżyły Sylwestra nasze czworonogi - a w szczególności psy. Do naszej redakcji wpłynęło co najmniej kilka ogłoszeń o ich zaginięciu. Na przyszłość pamiętajmy, by odpowiednio zatroszczyć się o naszych pupili. Chwile naszej zabawy tego dnia są dla nich często bardzo stresujące i trudne do przetrwania.

A.G.


1994 - 2007 © Borkow

gi-bin/s.cgi-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">