Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 02


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

998

Wypadek w Racławicach
    30.12. około 7.10 strażacy zostali poinformowani o wypadku drogowym w miejscowości Racławice. Kierowca Fiata 126p wskutek niedostosowania prędkości jazdy do warunków atmosferycznych uderzył w samochód ciężarowy i wpadł do rowu. 1 osoba ranna. Straty ok. 10.000 zł.

Zanieczyszczone i zatarasowane drogi
    30.12. w Mikstacie z jezdni na ul. Krakowskiej trzeba było uprzątnąć, prawdopodobnie po stłuczce, odłamki szkła i plastiku. Następnego dnia usuwano plamę oleju z ul. Sikorskiego w Ostrzeszowie. Również w sylwestra strażacy z OSP w Kobylej Górze byli wezwani do zatarasowanej przez powalone drzewo drogi w miejscowości Marcinki.

Nietypowa akcja na pogotowiu
    W pierwszym dniu nowego roku strażacy wyjechali do bardzo nietypowego zdarzenia. Na stacji pogotowia ratunkowego w Ostrzeszowie znajdowała się 7 - letnia dziewczynka, która trafiła tam ze spuchniętym palcem i tkwiącą na nim metalową obrączką. Trzeba było użyć nożyc do cięcia metalu, aby pozbyć się tej "kłopotliwej biżuterii". Przestraszona na pewno dziewczynka otrzymała od strażaków pluszowego misia.

Peugeot w płomieniach
    2 stycznia w Ostrzeszowie na ul. Kwiatowej, najprawdopodobniej wskutek zwarcia instalacji elektrycznej, zapaliła się komora silnika w Peugeocie 205. Spaleniu uległ głównie osprzęt silnika, którego wartość oszacowano na ok. 1.000 zł.

Rob


1994 - 2007 © Borkow

zasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">