Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 13


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

998

Wyciek paliwa
    16 marca ok. godz. 16.00 strażacy otrzymali zgłoszenie, że z stojącego na parkingu w Kobylej Górze (ul. Świerczewskiego) samochodu VW wydostaje się paliwo. Okazało się, że w bagażniku znajdował się rozszczelniony 5-litrowy kanister. Po zabezpieczeniu pojemnika, usunięto plamę z drogi.

Na szczęście nie było pożaru
    Z kolei 17 marca do ostrzeszowskiej straży wpłynęła informacja o pożarze w Rogaszycach - Królewskie. Po dotarciu na miejsce okazało się, że to pracownicy leśni palą gałęzie po przecince. Jak mówią sami strażacy, o takich pracach leśnych powinni być informowani, aby nie dochodziło do sytuacji, że jednostki wyjeżdżają bez potrzeby.

Ponownie suche trawy!
    Miniony tydzień obfitował również w pożary suchych traw. Paliło się m.in. w: Grabowie Wójt., Potaśni, Hubach Siedlikowskich, Ostrzeszowie na ul. Wieluńskiej. Przyczyny - zaprószenie ognia przez osoby, których nie ustalono.

Zatamował ruch
    20 marca na skrzyżowaniu ulic Łąkowej i Sportowej, wskutek awarii, samochód ciężarowy Liaz zatamował ruch. Pojazd trzeba było zholować z jezdni.

Paliła się sadza
    W niedzielę 21.03. w jednym z budynków mieszkalnych w Szklarce Myśln. - Lubeszczyk zapaliła się sadza w przewodzie kominowym. Prawdopodobną przyczyną była niewłaściwa konserwacja tych przewodów - nie były odpowiednio czyszczone.

Rob


1994 - 2007 © Borkow

asostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">