Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 15


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

CZY ZAGRAMY W BARAŻACH O EKSTRAKLASĘ?

Środa /07.04/ sala ZS nr 1 godz 16.00
    Remis w sobotnim meczu wyjazdowym z drużyną z Miechowic i jednoczesne zwycięstwo drużyny z Bolesławca z Łaskiem tak ustawiło tabelę rozgrywek, że aby wystąpić w meczu barażowym, musimy najbliższy mecz z drużyną z Łasku wygrać. Przeciwnikowi do osiągnięcia tego celu wystarczy remis. Przypomnę, że tylko dwa pierwsze miejsca są premiowane do gier w tzw. play-offach o ekstraklasie pingpongową. Mecz z Miechowicami to już historia. Ograniczę więc komentarz do samej statystyki z tego pojedynku.
    Punkty dla naszego zespołu zdobyli:
    1. Zbigniew Kaczmarek - 2pkt
    2. Michał Rogala - 2pkt
    3. Kazimierz Wiszowaty - 1pkt
    Druga runda rozgrywek jest dla naszego zespołu zdecydowanie gorsza. Miejmy jednak na uwadze, że większość trudnych pojedynków przyszło nam toczyć na terenie przeciwników.
    Atut własnej sali czy boiska jest w sporcie olbrzymią siłą. W ostatnim meczu ligowym ta siła będzie po naszej stronie. Czy potrafią ją nasi zawodnicy wykorzystać w jutrzejszym meczu ?
    Teoretycznie gramy z przeciwnikiem silniejszym. Drużyna z Łasku to kadra Polski juniorów.
    Ci młodzi zawodnicy to przyszłość polskiego tenisa stołowego. Atutem naszej drużyny jest na pewno rutyna. Wygranie tego pojedynku będzie możliwe, gdy uda nam się wygrać choć jedną grę deblową. Może skończy się zła passa Radka Urbaniaka, który nie może zdobyć jednego punktu. Przypomnę, że to właśnie dzięki pięknej grze tego zawodnika wyszliśmy zwycięsko z pierwszego meczu z tą drużyną.
    Sympatyków naszej drużyny serdecznie zapraszamy. Liczymy na kulturalny doping dla naszego zespołu. Wygrana w tym pojedynku naszego klubu byłaby wielkim sukcesem w historii ostrzeszowskiego pingponga.

K.T.


1994 - 2007 © Borkow

strzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">