Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 23


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Biało - czerwone tło: Victoria - Odolanovia 8:0

    Skład: Zaborowski, Konstanciak, Rozkoszny, Śmieiński, Kozica (63 Kosma), Szczepaniak D., Szczepaniak Ł. (75 Cepa), Stempin B., Kolenda, Gawron (63 Szymczak), Franikowski (60 Pietrzak).


Artur Kosma atakuje bramkę Odolanovii.

    Bramki: Gawron 8min, Kolenda 37,59,74min, Szczepaniak Ł. 40min, Rozkoszny 53, 64 (rzut wolny), Szczepaniak D.78min.
    Zawodnicy Odolanovii występujący w biało-czerwonych strojach na boisku w Ostrzeszowie stanowili tylko tło dla biało-niebieskich. Gra toczyła się od początku pod dyktando Victorii. Zarówno prezes Trzciński, jak i kibice siedzący potwierdzili zgodnie, że Victoria gra ładnie, ale nie zawsze skutecznie. W tym meczu Victoria pokazała grę nie tylko ładną, ale i skuteczną, a osiem bramek które podarowała kibicom na zakończenie sezonu, przypieczętowały drugą pozycję w tabeli.
    Wprowadzony do gry w drugiej połowie Artur Kosma wystąpił wraz z kolegami po raz ostatni. Ten utytuowany i stanowiący podporę drużyny zawodnik zakończył bowiem swoje występy. Dziś koledzy starali się zagrać tak, aby Artur mógł strzelić swoją ostatnią bramkę, była blisko. Niestety nie udało się, ale i tak akcje Artura mogły się podobać. Dodać należy, że występujący na obronie Mirosław Rozkoszny strzelił swoje bramki po raz pierwszy dla Victorii. Zwłaszcza druga bramka wykonana przez Mirosława z rzutu wolnego była piękna. Drużyna grała dojrzale, swobodnie, dokładnie, mimo olbrzymiej przygniatającej przewagi grała do ostatniego gwizdka sędziego. Gratulacje dla zawodników, trenera i tych, którzy dla piłki robią tak wiele. A że nie udało się tym razem awansować... Cóż, to jest sport z jego urokami.

Kierownik Crossu
Jerzy Makles


1994 - 2007 © Borkow

owski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">