Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 23


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Skradziono wzmacniacz
    W nocy z 23 na 24 maja nieznani sprawcy włamali się do obiektu należącego do Diecezji Kaliskiej w Przedborowie i skradli wzmacniacz akustyczny wartości 460zł.

Uderzył w sarnę
    24 maja wieczorem, w Torzeńcu kierujący Oplem Kadettem na prostym odcinku drogi uderzył w sarnę, która wybiegła na jezdnię. Sarnę przekazano leśniczemu.

Kradzież w Kuźnicy
    25 maja w Kuźnicy Starej nieznani sprawcy skradli sprężarkę powietrza i myjkę ciśnieniową wartości 2000zł na szkodę jednego z mieszkańców.

Kolizja w Niedźwiedziu
    26 maja w godzinach rannych kierująca Fiatem 126p w Niedźwiedziu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Toyotą Corollą, doprowadzając do kolizji. Kobietę ukarano mandatem karnym.

Włamania w Niedźwiedziu i Marszałkach
    W nocy z 25 na 26 maja w Niedźwiedziu nieznany sprawca, po ukręceniu dwóch kłódek, wszedł do garażu i zabrał spawarkę, szlifierkę i wiertarkę o łącznej wartości 4200zł. Tej samej nocy również nieznani sprawcy włamali się do sklepu spożywczo - przemysłowego w Marszałkach i zabrali słodycze, papierosy, kawę i inne artykuły oraz pieniądze na łączną kwotę 7000zł.

Włam po firmowe ciuchy
    W nocy z 30 na 31 maja, najprawdopodobniej około godz. 3 nad ranem, nieznani sprawcy wyrwali kratkę ściekową z chodnika i wybili nią szybę wystawową w sklepie "Dallas" w Ostrzeszowie. Złodzieje skradli ok. 70 par dżinsowych spodni. Trwają dalsze ustalenia strat.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
25.05., godz. 20.10, 45-letni mieszkaniec gm. Mikstat kierujący ciągnikiem Ursus - 0,58 miligrama/l

A.G.


1994 - 2007 © Borkow

-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">