Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 27


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Roverem w płot
    21 czerwca nietrzeźwy (1.01 miligrama/l) mężczyzna kierujący Roverem, uderzył w opłotowanie posesji w Szklarce Przyg.

Kolizja na skrzyżowaniu
    22 czerwca w Grabowie n/Prosną, w rejonie skrzyżowania ulic Mickiewicza i Sienkiewicza, kierujący Oplem Kadettem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innemu kierującemu Oplem Kadettem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Piesi i rowerzyści pod kołami aut - na szczęście bez ofiar
    22 czerwca ok. godz. 20.00 rowerzystka na przejściu dla pieszych wtargnęła pod nadjeżdżającego od Kępna Fiata 126p. Kobietę przewieziono do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy. Nie ustalono jeszcze, kto ponosi winę w tym wypadku - czy przejeżdżająca przez pasy rowerzystka, czy kierowca samochodu.
    23 czerwca ok. godz. 15.00 w Grabowie na ul. Kaliskiej 4-letni chłopiec wbiegł pod Fiata 126p, którym kierowała kobieta. Kierującej samochodem udało się zahamować. Dziecko nie odniosło żadnych obrażeń. Tego samego dnia do pogotowia ratunkowego w Ostrzeszowie zgłosił się 53-letni mężczyzna, który Fordem Transitem potrącił 15-letnią rowerzystkę przejeżdżającą na czerwonym świetle przez ulicę. Dziewczyna nie odniosła żadnych obrażeń.

Wymusił pierwszeństwo
    24 czerwca ok. godz. 15.00 na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Kotowskie, kierujący Mercedesem, skręcając w lewo, wymusił pierwszeństwo na kierującym Citroenem Xarą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Kolizja przed przejazdem
    24 czerwca w Ostrzeszowie na ul. Powstańców Wlkp. kierujący Peugeotem zatrzymał się przed przejazdem kolejowym, natomiast stojący przed nim Fiat 126p nagle rozpoczął cofanie, uderzył w Peugeota i odjechał. Policja ustaliła sprawcę kolizji, którego ukarano mandatem.

Zawinili obaj kierowcy
    25 czerwca ok. godz. 16.15 na skrzyżowaniu na drodze Grabów - Kraszewice kierujący Citroenem Berlingo wyprzedzał Fiata 126p, który w tym czasie zawracał. Winę za spowodowanie kolizji ponoszą obaj kierowcy, którzy zostali ukarani mandatem karnym.

Pijany 22-latek uderzył autem w drzewo
    26 czerwca w Godziętowach kierujący Fiatem 126p na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. 22-letni kierowca miał we krwi 0,90 miligrama/l.

Kradzieże części aut
    27 czerwca w Ostrzeszowie na os. Piastów nieznani sprawcy skradli w nocy tablicy rejestracyjne od samochodu Fiat Cinquecento. Tego samego dnia policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży reflektorów, listw itp. od Opla Omegi zaparkowanego na terenie leśnym w Bukownicy. Straty ok. 3000zł

Zatrzymano poszukiwanego mężczyznę
    Policjanci z KPP w Ostrzeszowie ustalili osobę poszukiwaną listem gończym przez sąd w Katowicach. Mężczyznę zatrzymano na terenie Ostrowa Wlkp.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
21.06. Ostrzeszów, ul. Wierzbowa, kierowca Fiata 126p
26.06. Grabów, 21-letni kierowca Fiata 126p - 0,33 miligrama/l
26.06. Ostrzeszów, ul. Piastowska. 44-letni rowerzysta - 0,95 miligrama/l
28.06. Ostrzeszów, ul. 21 Stycznia, nietrzeźwy rowerzysta - 0,24 miligrama/l
28.06. Ostrzeszów, nietrzeźwa rowerzystka - 0,48 miligrama/l

A.G.


1994 - 2007 © Borkow

/cgi-bin/s.cgi-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">