Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 29


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Młodzi w PE

    10 lipca z parkingu przy Baszcie, grupa najzdolniejszych uczniów z gimnazjów i szkół średnich naszego powiatu wyruszyła na sponsorowaną przez Parlament Europejski wycieczkę do Brukseli. Zostali oni zaproszeni przez posła na Sejm RP Andrzeja Grzyba, który wraz z nimi wyruszył w tę wspaniałą podróż.


    Uczniowie wyjeżdżający na wycieczkę nie tylko wyróżniali się najlepszymi wynikami w nauce, ale też pracą na rzecz szkoły i środowiska, a są to: Anna Fluder, Jacek Kubera i Dominika Konarska , Aleksandra Ryżak i Daniel Czekaj), Jan Smardz i Mirosław Mieszała, Adrian Kużaj, Agnieszka Sikora, Krzysztof Soliński, Jacek Szpot, Monika Rybczyńska i Andrzej Ibron, Piotr Semberecki, Jadwiga Orchowska, Milena Szmaj, Łukasz Dziwiński, Wojciech Olejniczak, Justyna Jeziorna, Jakub Kozłowski oraz opiekunki Ewa Kubiak i Wanda Noweta.
    Plan wycieczki w dużej mierze zależał od uczestników, a jest w nim między innymi zwiedzanie: Parlamentu Europejskiego, sali flagowej, Budynku Przedstawiciela RP w Brukseli, Muzeum Królewskiego lub Muzeum Sztuk Pięknych, zwiedzanie Starego Miasta, Waterloo, Brugia, Ostende (miasteczko rybackie).
    O tym, jak było na wycieczce dowiemy się, ale to już po powrocie z relacji kronikarza Moniki Rybczyńskiej.
    Życzymy udanego wyjazdu!!!

(as)


1994 - 2007 © Borkow

zowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">