Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 29


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

JUBILEUSZOWE NAGRODY JUŻ ROZDANE!

    7 lipca, w samo południe, w ogródku przed redakcją "Czasu" nastąpiło wylosowanie nagród w naszym jubileuszowym konkursie, odbywającym się pod hasłem: "10 NAGRÓD NA 10-LECIE "CZASU OSTRZESZOWSKIEGO".


p. Marian Armatys ze swoją nagrodą

    W związku z tą rocznicą na przełomie maja i czerwca w trzech kolejnych numerach "CzO" zamieszczaliśmy kupony, które odpowiednio zebrane, przyklejone na kartce pocztowej i dostarczone do redakcji, brały udział w losowaniu. Przy trzech kuponach, tych dotyczących głównych nagród, czytelnicy musieli się wykazać pewną wiedzą na temat gazety i znajomością treści poszczególnych numerów. Na tych kuponach zamieszczaliśmy bowiem pytania, na które - by wziąć udział w losowaniu - trzeba było prawidłowo odpowiedzieć. Z zadowoleniem stwierdzamy, że znakomita większość czytelników nadsyłających kartki nie miała problemów z właściwą odpowiedzią, chociaż zdarzały się też dość zabawne, lecz niestety błędne. Oto kilka przykładów: temat sondy - dobry, ilość polskich posłów w Parlamencie Europejskim - 10 albo też 144, redaktor naczelny - Łukasz Śmiatacz. Były także problemy z określeniem nakładu gazety, gdzie zamiast 7500 podawano kolejny numer "Czasu" np. 350. Trudność sprawiło też niektórym z Państwa ustalenie ilości pracowników redakcji. Najczęściej padała liczba 16 - nieco zawyżona. Rozbawiła nas również nadmierna oszczędność czytelnika, który wszystkie kupony przykleił na jedną kartkę. Choć kartek z błędami uzbierało się ponad sto, to przy blisko dwóch tysiącach nadesłanych, nie stanowi to znaczącej liczby.
    Wszystkim Państwu, również tym, którzy dostarczyli kartki z błędnymi odpowiedziami, pięknie dziękujemy za udział w jubileuszowej zabawie. Serdecznie zaś gratulujemy osobom, do których uśmiechnęło się szczęście. Losowania nagród w obecności komisji wybranej spośród czytelników, dokonały osoby uczestniczące 7 lipca w finale konkursu. Kartki z najcenniejszymi nagrodami wyciągał maleńki Mikołaj.
    Oto wykaz nagród (w kolejności losowania) i osób, do których uśmiechnęło się szczęście:
    zegar ścienny - Lucyna MĄDRA (Przedborów)
    klocki lego - Agnieszka BŁASZCZYK (Bledzianów)
    toster - Justyna WASIELA (Zalesie)
    czajnik bezprzewodowy - Sabina GRUSZCZYŃSKA (Ostrzeszów)


    prenumerata "CzO" - Zenona JĘDROWIAK (Ostrzeszów)
    rocznik "CzO" - Wanda SZMAJ (Książenice)
    prenumerata i rocznik "CzO" - Maria ROJKIEWICZ (Ostrzeszów)
    odtwarzacz DVD - Agnieszka BŁASZCZYK (Bledzianów)
    radiomagnetofon z CD - Bożena MIERNICZAK (Olszyna)
    telewizor 20" - Marian ARMATYS (Ostrzeszów)

    Szczęśliwy traf sprawił, że p. Marian Armatys, do którego "uśmiechnęła się" główna nagroda, był pośród uczestników losowania. Poprosiłem go o wypowiedź.
    "Mieszkam w Ostrzeszowie, w tej chwili jestem na zasiłku przedemerytalnym. Wiele razy brałem udział w konkursach "Czasu", ale dotąd nic nie udało mi się wygrać. Jedynie syn wygrał "Wielki atlas geograficzny" w ostatnim, świątecznym konkursie i kiedyś słownik j. angielskiego. W tym konkursie brała udział cała nasza rodzina i akurat mnie się poszczęściło. Telewizor na pewno się przyda. Wprawdzie w domu są dwa telewizory, ale ten, który ma syn ciągle się psuje, więc będzie dla niego. Uważam, że takie konkursy są dobrym pomysłem, mobilizują czytelników. Kupowałem po 3-4 gazety, by zwiększyć szanse na wygraną. I opłaciło się, być może dzięki temu wygrałem."


Trzej przyjaciele z boiska - laureaci "Konkursu Kibica"

    Panu M. Armatysowi gratulujemy raz jeszcze. Telewizor zapewne stoi już u niego w domu. Zaś laureatów pozostałych nagród zapraszamy do redakcji (ul. św. Mikołaja 16). Począwszy od środy 14 lipca będzie je można tutaj odebrać.
***
    Przy okazji losowania nagród w konkursie jubileuszowym, odbyło się też wręczenie piłek w ogłoszonym przed dwoma tygodniami KONKURSIE DLA KIBICÓW. Przypomnijmy, że chodziło o telefoniczne wytypowanie piłkarskiego Mistrza Europy. Jako jedyny na zwycięstwo Greków postawił p. Jacek ZUJEWSKI. W jego imieniu piłkę Adidasa odebrał syn Mateusz, który zresztą sam brał udział w konkursie i namówił całą rodzinę do uczestnictwa w nim. Rozdaliśmy również "nagrody pocieszenia" (piłki), które otrzymali wcześniej wylosowani: Jacek GAJDA i Jarosław KEMPA. Panią Marzenę WARKOCZ prosimy o odbiór nagrody w redakcji.
    Wszystkich czytelników zapraszamy do udziału w naszych następnych konkursach.

Redakcja


1994 - 2007 © Borkow

cgi-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">