Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 34


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

    14 sierpnia w Palatach kierujący Fiatem Seicento najechał na tył Opla Kadetta. 37-letni kierowca Fiata usiłował uciec z miejsca kolizji, jednak ucieczka się nie powiodła, ponieważ mężczyzna się ... przewrócił. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.    9 sierpnia w Przytocznicy na łuku drogi, 33-letnia kobieta kierująca Fiatem 126p wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu. Wyniku wypadku ranni zostali pasażerowie fiata, których przewieziono do szpitala.


Kolizja w Kraszewicach
    9 sierpnia w Kraszewicach 48-letni kierowca ciągnika C 330 w czasie skręcania w lewo zajechał drogę jadącemu prawidłowo Fordem Focusem 30-letniemu mężczyźnie. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Sam zatrzymał sprawcę
    10 sierpnia ok. godz. 17.40 w Kobylej Górze kierowca Opla spowodował uszkodzenie samochodu marki Mercedes, a następnie odjechał. Kierowca Mercedesa zatrzymał sprawcę zdarzenia w Bierzowie. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, ukarali mandatem kierowcę Opla.

Wtargnął na jezdnię
    11 sierpnia w Niedźwiedziu w okolicy stacji paliw został potrącony pieszy. W wyniku podjętych czynności ustalono, że 49-letni pieszy prowadzący rower nagle wtargnął na jezdnię i został potrącony przez Opla Vectrę kierowanego przez 28-letniego mężczyznę. Kierowca samochodu był trzeźwy. Rannego pieszego przewieziono do szpitala.

Giną tablice rejestracyjne
    12 sierpnia została zgłoszona kradzież tablic rejestracyjnych z samochodu marki Opel o nr. POT E365, która miała miejsce w Ostrzeszowie na ul. Grunwaldzkiej. Tego samego dnia w Ostrzeszowie na ul. Marciniaka również z Opla skradziono tablice rejestracyjne o nr. POT J877.

Uszkodzone słupy
    12 sierpnia, nieustalony sprawca kierujący samochodem w Przedborowie na terenie leśnictwa, uszkodził dwa betonowe słupy napowietrznej linii energetycznej. Straty ok. 1200zł.
    W bliżej nieustalonym okresie pomiędzy 1 czerwca a 19 lipca br. w Bobrownikach nieznany sprawca uszkodził podporę słupa w ten sposób, że rozbił beton i przeciął drut zbrojeniowy. Straty ok. 420zł na szkodę zakładu energetycznego w Ostrowie Wlkp.

Potrącony przez Forda
    14 sierpnia w Ostrzeszowie na al. Wojska Polskiego został potrącony 61-letni mężczyzna, który wszedł na jezdnię, nie zauważywszy nadjeżdżającego samochodu marki Ford Escort. Pieszego z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Ostrzeszowie.

Wypadek w Szklarce
    14 sierpnia na drodze Szklarka Myśl. - Lubeszczyk w czasie wymijania się samochodów marki Iveco i Suzuki Swift doszło do ich zderzenia. Suzuki uderzył w przednie koło samochodu ciężarowego, a następnie wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażerowie Suzuki doznali uszkodzeń ciała. Obaj kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Włamanie do stacji paliw
    14 sierpnia w Ostrzeszowie nieznani sprawcy włamali się do budynku stacji paliw w Przedborowie. Złodzieje skradli różnego rodzaju akcesoria samochodowe. Tego samego dnia nieznani sprawcy skradli prawe lusterko od samochodu marki VW Transporter, zaparkowanego w Ostrzeszowie na ul. Kaliskiej. Straty ok. 230zł.

Zawiniła kierująca Fiatem
    14 sierpnia w Kochłowach kierująca Fiatem Brawo nie zachowała bezpiecznego odstępu i uderzyła poprzedzającego ją Opla Kadetta, który z kolei uderzył w stojącego przed nim VW Passata. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawczynię ukarano mandatem.

Kradzież "górala"
    W nocy z 14 na 15 sierpnia nieznany sprawca skradł rower górski sprzed Red Pubu w Ostrzeszowie.

Ukradł szlifierkę
    15 sierpnia w Niedźwiedziu nieznany sprawca po wybiciu szyby w oknie, wszedł do garażu, skąd skradł szlifierkę stołową wartości 100zł.

Rowerzysta pod kołami Seata
    15 sierpnia w Ostrzeszowie na ul. Sikorskiego kierujący rowerem 78-letni rowerzysta zjechał rowerem wprost pod koła Seata Ibizy, którym kierował 62-letni mężczyzna. Mężczyźni byli trzeźwi. Na szczęście ten wypadek nie zakończył się tragicznie.

Spowodowała mały karambol
    16 sierpnia w nocy w Kobylej Górze koło dyskoteki Epoka kobieta nie posiadająca uprawnień do kierowania samochodem, będąca w stanie nietrzeźwym (0,50 miligrama/l) wsiadła do samochodu marki BMW i po krótkiej przejażdżce po parkingu uderzyła w inny samochód marki BMW i stojącego przy nim mężczyznę. Następnie samochód ten uderzył w Opla Astrę, a ten w Peugeota 406. Potrąconego mężczyznę przewieziono do szpitala, jednak nie odniósł on poważniejszych obrażeń i wkrótce został zwolniony do domu.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
10.08, Ostrzeszów, os. Piastów. 39-letni kierowca VW Golfa - 0,75 miligrama/l
10.08. Grabów, ul. Ostrzeszowska. 42-letni kierowca Fiata 126p - 1,41 miligrama/l
10.08. Ostrzeszów, ul. Piekary. Nietrzeźwy rowerzysta - 0,84 miligrama/l
11.08. Ostrzeszów, ul. Stara Droga. Nietrzeźwy rowerzysta - 0,64 miligrama/l
12.08. Grabów, ul. Kolejowa. 38-letni kierowca Poloneza - 0,44 miligrama/l
12.08. Doruchów, ul. Kępińska. 53-letni mężczyzna - 0,97 miligrama/l
13.08. Książenice, ul. Miejska. 53-letni rowerzysta - 1,72 miligrama/l
14.08. Kobyla Góra, ul. Sikorskiego. Kierowca Fiata 126p - 1,00 miligrama/l

A.G.


1994 - 2007 © Borkow

mg src="../stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">