»   Prenumerata elektroniczna

Victoria - Calisia 4:4

Skład Victorii: Zaborowski, Konstanciak, Rozkoszny, Zadka, Kozica - 45min Franikowski, Śmieiński, Jarczak, Cepa - 60min Łakomy, Szczepaniak Ł., Gawron, Kolenda - 60 min Ciurys.

Bramki: 6 min - Kolenda, 62 i 69 min - Ciurys, 87 min Gawron.
    Niesamowitych emocji dostarczyli podopieczni trenera Chatlińskiego kibicom na stadionie w Ostrzeszowie. Do ostatnich minut stadion w napięciu oczekiwał wyniku. W pierwszej połowie, mimo dość dobrej gry Victorii, bramki strzelali przeciwnicy (po szkolnych błędach w naszej obronie). Gdy w drugiej połowie było 4:1 dla Calisii, na boisko wszedł Ciurys, który krótko po wejściu strzelił bramkę. Nadzieje odżyły. Victoria cały czas naciskała i stwarzała wiele dogodnych sytuacji, jak chociażby główka Gawrona (minimalnie obok słupka), poprzeczka Cepy, słupek Gawrona. W 69 minucie Ciurys znów jest skuteczny, a Gawronowi udaje się w 87 minucie strzelić wyrównującą bramkę. Niestety, zabrakło czasu, aby zwyciężyć. Zbyt dużo błędów było w pierwszej odsłonie. Mecz interesujący, dużo bramek. Widać, że trener stara się zbudować zespół.