Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 48


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Energetyka milczy

    W miniony weekend wiele pracy mieli energetycy. Zerwane linie, ciągle padający śnieg, wiatr, zimno i oni zmagający się z przeciwnościami. W tych dniach wielu z nas odczuło dość boleśnie brak prądu - w piątek, sobotę, a nawet niedzielę. Niemal wszyscy rozumieli tę sytuację. Solidaryzowali się z energetykami.


    Jednak powszechny sprzeciw budzi brak informacji o awariach. Niektóre instytucje, przedsiębiorstwa, firmy, osoby prywatne nie wiedziały, jak zaplanować sobie pracę, co naraziło ich nierzadko na spore koszty.
    Chyba "Energetykę" stać na zatrudnienie, zwłaszcza w warunkach kryzysowych, osoby, która informowałaby o przypuszczalnym czasie usunięcia awarii.
    Już w poniedziałek (22.11) chcieliśmy uzyskać informację o skali uszkodzeń, liczbie interwencji. Niestety, pracownik posterunku energetyki w Ostrzeszowie nie chciał udzielić nam (czyli również Państwu) żadnych informacji i skierował nas do rzecznika prasowego energetyki w Ostrowie Wlkp. Jednak pod wskazanym przez niego telefonem przez całe poniedziałkowe przedpołudnie (do godz. 14.30) panowała głucha cisza. Czyżby rzecznik też uległ awarii ?

j.s.


1994 - 2007 © Borkow

owski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">