Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 51


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Malowane Mikołaje - rozstrzygnięcie konkursu

    Aż 88 Świętych Mikołajów zagościło w redakcji "Czasu Ostrzeszowskiego" dzięki naszym najmłodszym czytelnikom. Tyle bowiem prac wpłynęło na mikołajkowy konkurs zorganizowany przez gazetę. Prace były wykonane rozmaitymi technikami - ale bohaterem wszystkich był oczywiście tak lubiany przez wszystkie dzieci Święty, który rozdaje prezenty!


    Serdecznie dziękujemy młodszym i nieco starszym dzieciom (konkurs adresowany był do dzieci w wieku od 4 - 10lat) za udział w zabawie i niezwykłą staranność, jaką wykazały się, wykonując portrety Mikołaja.
    Przypomnijmy jeszcze, że nie wybieraliśmy najładniejszych prac (oj, mielibyśmy z tym wielki kłopot, bowiem wszystkie rysunki są śliczne!), ale losowaliśmy nagrody spośród wszystkich obrazków, które wpłynęły na konkurs. Los uśmiechnął się do następujących dzieci, które otrzymają nagrody. Są to:
    Karolina Grzelak, lat 8, Stara Kuźnica 14
    Julia Inez Pawlak, lat 4, Ostrzeszów, ul. Grabowska 20
    Angelika Orłowska, lat 9, Kobyla Góra, ul. Onufry 5
    Mateusz Szymczak, lat 9, Ostrzeszów, ul. Reymonta 15
    Natalia Kowalek, lat 10, Ostrzeszów, ul. Grunwaldzka 5d/8
    Uwaga dzieci! Ponieważ Święty Mikołaj ma dobre serce, a Wasze obrazki go zachwyciły, postanowił więc zaprosić do redakcji "Czasu Ostrzeszowskiego" - ul. Św. Mikołaja 16 wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie. Spotkanie z Mikołajem, który wręczy Wam skromne upominki, a autorom wylosowanych prac nagrody, odbędzie się 17 grudnia (piątek) o godz. 14.00 na placyku przed redakcją "CzO". Zapraszamy!!!


1994 - 2007 © Borkow

rzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">