Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 51


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

998

Zderzenia z dziczyzną
    7.12.ok. godz. 22.45 w Kobylej Górze, pod przejeżdżający samochód marki Peugeot 405 wbiegł dzik. W wyniku uderzenia został uszkodzony pojazd - straty oszacowano na ok. 5.000zł. Z kolei w Siekierzynie ford focus uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę, a następnie w dwa drzewa. Ze względu na to, że samochód został mocno uszkodzony, straty są duże - ok. 40.000zł.

Niebezpieczny klosz
    8.12. w Ostrzeszowie na ul. Kościuszki, nad wjazdem do jednego z zakładów zagrożenie stwarzał oberwany klosz lampy oświetleniowej. W tej akcji wykorzystano podnośnik hydrauliczny.

Nic nie znaleźli
    9.12. strażacy otrzymali zgłoszenie od mieszkańca jednego z osiedli, że w jednym z pomieszczeń wyczuwa się jakąś substancję żrącą, która podrażnia oczy i drogi oddechowe. Strażacy przeszukali dokładnie całe pomieszczenie i nie znaleźli nic niepokojącego. Po przewietrzeniu mieszkania zakończono akcję.

Nieostrożne prace
    11.12. w ostrzeszowskich zakładach drobiarskich zapalił się budynek gospodarczy, który był przeznaczony do rozbiórki. Przypuszcza się, że przyczyną były nieostrożne prace rozbiórkowe. Straty oszacowano na ok. 1.000zł, a uratowane mienie to wart. ok. 30.000zł.

Rob


1994 - 2007 © Borkow

trzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">