Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2005 rok\Numer 05


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Dzieci z Komorowa zaprosiły babcie i dziadków

    Piosenką, wierszem i tańcem dzieci ze świetlicy w Komorowie podziękowały swoim babciom i dziadkom za ich miłość, zrozumienie i oddanie.


Młodzież i dzieci z Komorowa wiele czasu poświęciły przygotowaniom do uroczystości. Ale opłaciło się...

    Spotkanie w świetlicy zorganizowane zostało z okazji obchodzonego niedawno Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały z tej okazji specjalny program artystyczny, w którym nie zabrakło okolicznościowych wierszy, piosenek, a nawet układów tanecznych. Ponad trzydzieścioro babć i dziadków zgromadzonych na sali ze wzruszeniem przyglądało się popisom swoich pociech, co chwila nagradzając występy brawami. W uroczystości wzięli również udział zaproszeni goście - przewodnicząca Rady Powiatu Bożena Sitek, Janina Nieruchalska z UMiG w Mikstacie oraz miejscowy sołtys Roch Karolewski. Nad całością czuwała wychowawczyni Edyta Bąk wraz z Bernardą Zarembą, nauczycielką SP w Mikstacie.


Uśmiechy na twarzach babć, dziadków i wnuków świadczą o tym, że uroczystość była bardzo udana.

    Świetlica w Komorowie mieści się w budynku byłej szkoły i działa już niemal półtora roku. Uczęszczające do niej młodzież i dzieci, oprócz codziennych zajęć, przygotowują programy artystyczne ,,na specjalne okazje'', biorą udział w wycieczkach i organizowanych na miejscu zabawach tanecznych. Z radością przyjmują również wszelkie zmiany w świetlicy i jej otoczeniu - w zeszłym roku zainstalowano przy niej plac zabaw, a niedawno zakończył się remont kuchni. W najbliższym czasie planowane jest też odpowiednie urządzenie znajdującego się nieopodal boiska.

WB


1994 - 2007 © Borkow

owski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">