Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2005 rok\Numer 05


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Brydż - Sukces Kępna

    Koledzy z Kępna posłuchali chyba moich sugestii sprzed tygodnia, gdyż przyjechali we wzmocnionym składzie - efekty widać poniżej. Zwyciężyła para ostrowska reprezentująca już wyższą klasę (A. Aleksandrzak to reprezentant Polski, srebrny medalista Mistrzostw Europy w kat. seniorów w ub. roku). Gratulacje!
    W czwartkowym turnieju grało 10 par, co, biorąc pod uwagę warunki na drogach i szalejącą grypę, stanowi niezły wynik. Grano już po raz czwarty w tym roku, a podsumowanie stycznia wygląda całkiem dobrze. Średnia frekwencja to ponad 10 par. Grało w sumie 32 brydżystów (i brydżystek), co w połączeniu z faktem, że gracze z Kalisza nie dotarli jeszcze w tym roku (!), dobrze świadczy o lokalnym potencjale.

    Wyniki turnieju na zapis maksymalny z 27 stycznia:
    1. Andrzej Aleksandrzak (LEW Głubczyce) - 76.39 %
    Andrzej Formański (PAB Poznań)
    2. Marian Gasztych (Polonia Kępno) - 60.19 %
    Grzegorz Krawczyk (Polonia Kępno)
    3. Zenon Gania (Polonia Kępno) - 53.24 %
    Grzegorz Adamek (Polonia Kępno)
    Reszta wyników, historie par, punktacja długofalowa jak zwykle na http://jelonki.no-ip.info.

    Kolejny turniej w czwartek, godz. 17.30 w klubie Szkoły Języków Obcych "Astra" przy ul. Kolejowej. Rozpoczęły się ferie, frekwencja może być niższa z powodu wyjazdów. Dlatego gorąco apeluję do wszystkich grających, niezależnie od poziomu: przyjdźcie do "Astry" choć pokibicować, a przekonacie się, że turnieje brydżowe są dużo ciekawszą formą karcianej zabawy niż gra w "kółko", we własnym gronie. Jeśli ktoś jest nieśmiały, chciałby zacząć grać, czy poszukuje partnera - proszę o kontakt przez podaną wyżej stronę internetową - na pewno coś wymyślimy.

(MP)


1994 - 2007 © Borkow

trzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">