Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2005 rok\Numer 16


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

WITAJ, EKSTRAKLASO W OSTRZESZOWIE: OSTRZESZÓW - ŁASK 6:4

    Zanim rozpoczęło się spotkanie sportowe, tenisiści stołowi tak jak ich koledzy z innych dyscyplin sportowych, wraz ze zgromadzoną widownią uczcili minutą ciszy tak ukochanego przez naród zmarłego papieża Jana Pawła II.


    Tym z Państwa, którzy tego sobotniego popołudnia tak licznie przybyli na to widowisko sportowe, zapewne na długo pozostanie ono w pamięci. Pokonać rywala, który w swym składzie posiada najbardziej utalentowaną młodzież pingpongową w Polsce to zapewne sukces naszej drużyny.
    Początek tego pojedynku, kiedy prowadziliśmy po pierwszych grach singlowych 3:1, wskazywał na możliwość jeszcze wyższej wygranej.
    Ostudzenie przyszło już po grach deblowych, kiedy to wynik był 4:2 dla gospodarzy.
    Gdy najlepszy zawodnik drużyny z Łasku, Chojnowski, gładko pokonuje naszego Urbaniaka, przeciwnicy doprowadzają do stanu 4:3 W tym momencie robi się gorąco na zatłoczonej po brzegi Sali ZS nr 1. Do gry wychodzą nasi najlepsi tenisiści Kaczmarek i Szotek którzy równolegle na dwóch stołach toczą swoje pojedynki. Kaczmarek łatwo wygrywa i doprowadza wynik spotkania do 5:3. Dramatyczny pojedynek toczy Szotek z Pstrowskim. Końcówkę piątego seta, rozstrzygającego całe spotkanie, kibice oglądają na stojąco, dopingując naszego zawodnika. Kiedy Karol wygrywa, ostatecznie pieczętując wygraną, wszyscy gratulują sobie sukcesu naszej drużyny. W ostatnim, nie mającym już znaczenia pojedynku, Wiszowaty przegrywa z Makowskim, ustalając wynik na 6:4 dla Trasko.
    Pokonując tego rywala, drużyna prezesa Dejneki zapewniła sobie pierwsze miejsce w zakończonych rozgrywkach gr. południowej pierwszej ligi.
    Niewątpliwie jest to wielkie osiągnięcie w historii ostrzeszowskiego sportu. Ale aby to szczęście było całkowite, nasi pingpongiści muszą wyjść zwycięsko z barażowego pojedynku w dwumeczu z drugą drużyną grupy północnej pierwszej ligi.
    Pierwsze wyjazdowe spotkanie gramy już w sobotę 16.04, a spotkanie rewanżowe 23.04.2005r.
    Już dzisiaj wszystkich zapraszamy na ten pojedynek do sali ZS nr 1 przy ulicy Kwiatowej na godz.16.00 Będzie okazja podziękować drużynie za tak wspaniałe pojedynki w przeciągu całego sezonu ligowego.

    PS. Z ostatniej chwili
    W pierwszym meczu barażowym o ekstraklasę pingpongową tenisiści TRASKO OSTRZESZÓW rozgromili swojego rywala na własnym terenie 8:2 Rewanż 23.04 w Ostrzeszowie.

K.T.


1994 - 2007 © Borkow

ostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">