Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2005 rok\Numer 47


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Ku przestrodze    14.11. na odcinku krajowej "11" w Ostrzeszowie (ul. Wojska Polskiego) kierujący oplem astrą kombi nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył opla vectry. Jedna osoba trafiła do szpitala. Straty ok. 6.000zł.

Ku przestrodze


    16 listopada na drodze z Ostrzeszowa do Ostrowa kierujący polonezem na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w znak i logo Ostrzeszowa.

Kolizja na parkingu
    15 listopada tuż przed godz. 13.00 doszło do kolizji na pl. Kazimierza w Ostrzeszowie. W stojący na parkingu daewoo matiz uderzył cofający fordem escortem mężczyzna. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Stłuczka na al. Wojska Polskiego
    15 listopada na al. Wojska Polskiego kierujący mercedesem nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego go samochodu marki Volvo, skutkiem czego doszło do stłuczki obu aut. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Wjechał na cudze podwórko i uszkodził fiata
    16 listopada w Ostrzeszowie na ul. św. Mikołaja kierujący fiatem 126p wjechał na podwórko, uderzył w przód zaparkowanego tam fiata cinquecento i odjechał z miejsca zdarzenia.

Ukradli olej napędowy
    17 listopada nieznani sprawcy włamali się do bazy samochodów ciężarowych na ul. Składowej w Ostrzeszowie i skradli 330l oleju napędowego wartości ok. 1440zł.

Kradzieże w okolicy targowiska
    17 listopada na targowisku miejskim w Ostrzeszowie nieznani sprawcy skradli portfel damski, w którym znajdowały się dokumenty i ok. 70zł. Tego samego dnia w rejonie ul. Sportowej nieznani sprawcy skradli rower wartości ok. 250zł.

Na szczęście obyło się bez tragedii
    18 listopada ok. godz. 1.45 w Ostrzeszowie na al. Wojska Polskiego kierujący oplem astrą nie zauważył kobiety na przejściu dla pieszych i potrącił ją. Groźnie z pozoru wyglądające zdarzenie na szczęście nie miało tym razem tragicznego finału.

Chciał coś zmalować?
    8 listopada w Ostrzeszowie nieznany sprawca skradł z korytarza jednego z budynków 17 wiaderek farby emulsyjnej (16 o pojemności 3 l, 1 o pojemności 10 l). Wartość strat oszacowano na ok. 900 zł. Zgłoszenie zdarzenia na Policję nastąpiło dopiero dziesięć dni później, co z pewnością nie ułatwi wykrycia złodzieja.

Nieostrożny przechodzień
    18 listopada w Ostrzeszowie na ul. Powstańców Wlkp. 64-letni mężczyzna, przechodzący przez jezdnię poza wyznaczonym przejściem dla pieszych, został potrącony przez opla vectrę, kierowanego przez 43-latka.

Ciężarówką w płot
    19 listopada w miejscowości Turze kierujący ciężarówką marki iveco, na łuku drogi zjechał na pobocze i uszkodził opłotowanie posesji.

Zaparkował w rowie
    19 listopada w Siedlikowie kierujący hyundaiem accent, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Dafem w golfa
    16 listopada w miejscowości Turze ciężarówka marki Daf najechała na tył jadącego przed nią volkswagena golfa. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Mają złodzieja
    20 listopada ustalony został sprawca trzech kradzieży z włamaniem: do sklepu "Pod Wierzbą" w Ostrzeszowie z 28 na 29 czerwca, probostwa w Rogaszycach 8 września oraz sklepu spożywczego PSS "Społem" w Ostrzeszowie na ul. Kamiennej z 5 na 6 listopada. Zatrzymany to 36-letni mężczyzna, znany już ostrzeszowskiej Policji.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
16.11.Ostrzeszów, ul. Grabowska. 40-letni rowerzysta Marek K. 1,08 miligrama/l
16.11.Doruchów, ul. Kaliska. 49-letni rowerzysta Zdzisław K. 1,35 miligrama/l
18.11. Ostrzeszów, ul. Stodolna, 42-letni rowerzysta Józef J., 1.6 miligrama/l
19.11. Niedźwiedź, 40-letni rowerzysta Krzysztof T., 1.23 miligrama/l
19.11. Siedlików, 29-letni kierujący fiatem 126p Dariusz K., 1.01 miligrama/l

A.G.


1994 - 2007 © Borkow

c="../stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">