»   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Wiktoria zawodników Poprawy Kobyla Góra !!!

Z przedmeczowych sondaży wynikało, że zespół Konsalnetu będzie trudnym przeciwnikiem. Przekonanie to, podparte wysokim zwycięstwem w pierwszej kolejce nad zespołem Buffalo Soldiers aż 42 punktami, budziło wśród nas respekt i stawiało chłopców z Konsalnetu w roli zdecydowanych faworytów. Pierwsze minuty potwierdziły przedmeczowe spekulacje - prowadzenie aż 7:0 nie wróżyło dobrze końcowemu wynikowi. Jednak młodzieńczy zapał i energia zawodników Konsalnetu zostały opanowane. Podczas krótkiej przerwy, uporządkowaniu szyków obronnych i lepszej organizacji w ataku, już po chwili na tablicy widniał wynik 12: 8 na korzyść kobylagórzan. Prosta gra oparta na szybkim kontrataku, w którym brylował zwłaszcza Marcin Stempień (zdobywca 25 pkt.), przynosiła efekty w postaci coraz większej przewagi, która w pewnym momencie wyniosła ponad 20 pkt.. Na uwagę zasługuje również występ Dominika Więcka, który swoją grą, zwłaszcza w ataku -12 pkt., powinien być wzorem dla innych "wysokich" graczy Poprawy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 56:37. Oby dobra dyspozycja została podtrzymana, gdyż w następnym meczu przeciwnikiem będzie zespół Polkątów Maximus, który podobnie jak zespół Poprawy jest jedynym niepokonanym w grupie I.