Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2005 rok\Numer 50


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Przejażdżka zakończona w rowie


    6 grudnia w Kobylej Górze, na prostym odcinku drogi kierowca volkswagena golfa nie dostosował prędkości do panujących warunków, wpadł w poślizg, uderzył w drzewo, a na koniec wjechał do rowu.

Wypadek w Ligocie


    W poniedziałek (5 grudnia) na drodze wojewódzkiej nr 449 w miejscowości Ligota doszło do wypadku z udziałem audi A8. Kierowca samochodu wpadł w poślizg, wjechał do przydrożnego rowu, dachował i zatrzymał się na wjeździe do jednej z posesji. Dwie osoby zostały ranne, straty oszacowano na ok. 25.000zł.

Mogło być gorzej
    5 grudnia na drodze z miejscowości Niedźwiedź do Bledzianowa jadący rowerem 9-latek poślizgnął się i upadł wprost pod koła próbującego go wyprzedzić fiata 126p. Chłopiec został przewieziony przez rodziców do szpitala, ale na szczęście nie stwierdzono poważniejszych obrażeń.

Źle się włączał
    5 grudnia w Grabowie Wójtostwie włączający się do ruchu kierowca volvo nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym fiatem seicento. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem.

Nierówny pojedynek
    5 grudnia w Grabowie n. Prosną, na terenach należących do firmy "Profi", cofająca ciężarówka marki Man z naczepą uderzyła w zaparkowanego volkswagena golfa. Sprawca kolizji ukarany został mandatem.

Sklepowy złodziejaszek
    6 grudnia w Doruchowie w jednym z tamtejszych sklepów nieustalony dotąd sprawca dokonał kradzieży saszetki, w której znajdowały się klucze, dokumenty oraz gotówka w kwocie ok. 880 zł.

Wypadł na łuku
    7 grudnia w Kraszewicach ciężarówka marki Iveco na łuku drogi wpadła w poślizg, a następnie uderzyła w opłotowanie posesji. Kierowca samochodu ukarany został mandatem.

Alkoholowy przekręt
    7 grudnia funkcjonariusze Komisariatu Policji w Grabowie n. Prosną ustalili i zatrzymali mężczyznę, który na miejscowym targowisku handlował alkoholem bez akcyzy. Zabezpieczono 123 półlitrowe butelki nielegalnego spirytusu rektyfikowanego oraz trzy 5-litrowe butelki z bezbarwną cieczą, zapachem przypominającą alkohol. Toczą się czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Mandat dla bratanka
    7 grudnia w Ostrzeszowie na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościuszki kierujący suzuki swift, obywatel Węgier, najechał na tył volkswagena golfa, powodując jego uszkodzenie. Gościa z zagranicy ukarano mandatem.

Dopiero sprowadzony i już ukradziony
    8 grudnia w Ostrzeszowie na os. Zamkowym miała miejsce kradzież srebrnego volkswagena passata kombi na celnych tablicach rejestracyjnych. Straty oszacowano na ok. 20 tys. zł.

Nieletnie złodziejki
    8 grudnia w jednym ze sklepów na terenie Ostrzeszowa zatrzymano dwie 15-letnie sprawczynie kradzieży towaru na kwotę ponad 30 zł.

Jechał za blisko
    8 grudnia w Rogaszycach 28-letni kierowca renault nie zachował wystarczającej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na jego tył, kiedy ten skręcał w prawo.

Kradzież VW
    9 grudnia w Ostrzeszowie na ul. Grunwaldzkiej nieznany sprawca dokonał kradzieży granatowego volkswagena passata wartości 40 tys. zł.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
11.10. Ostrzeszów, ul. Łąkowa. Kierowca fiata 126p, Edmund K. - 0,43 miligrama/l

Ł.Ś.


1994 - 2007 © Borkow

tat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">