Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 18


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Zajechała drogę oplowi
    24 kwietnia w Rejmance, w godzinach rannych, kierująca fordem sierrą zajechała drogę kierującemu oplem astrą, który właśnie rozpoczął manewr wyprzedzania. Kobietę ukarano mandatem karnym (100zł).

Uderzył podczas cofania
    24 kwietnia na ul. Piastowskiej w Ostrzeszowie kierujący renault rapid podczas cofania uderzył w zaparkowaną mazdę 626. Kierowcę renault ukarano mandatem.

Kradzieże w sklepach
    26 kwietnia w jednym z marketów na terenie Ostrzeszowa młodzi chłopcy ukradli maszynki do golenia. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku przez personel sklepu. Do podobnego zdarzenia doszło w innym ostrzeszowskim sklepie, gdzie złodziej połaszczył się na kostkę toaletową wartości 3,82zł.
    27 kwietnia rano w Ostrzeszowie nieletni skradli ze sklepu spożywczego 9 paczek papierosów i czekoladę, wartość strat 40,18zł.

Żukiem w płot
    26 kwietnia ok. godz. 21.00 kierujący żukiem uderzył w ogrodzenie posesji w Bledzianowie. Ustalono, że kierujący odjechał z miejsca zdarzenia przed przybyciem policji. Żuka odnaleziono następnie porzuconego w Szklarce Myśl.

Uwaga na grysik na drogach!
    W ubiegłym tygodniu policja odnotowała kilka zgłoszeń dotyczących uszkodzenia karoserii i szyb samochodów przez żwir i kamienie. Zdarzenia miały miejsce głównie w okolicach Grabowa. Między innymi uszkodzona została szyba vw golfa. Pękła ona na skutek uderzenia kamienia, który wypadł spod kół jadącego przed nim poloneza. 26 kwietnia, godzinę po tym zdarzeniu, w miejscowości Siekierzyn w ten sam sposób uszkodzona została szyba opla astry. 27 kwietnia w Smolnikach grysik spowodował uszkodzenie szyby w samochodzie vw LT.

Skradł 450l oleju napędowego
    W nocy z 26 na 27 kwietnia w Rogaszycach nieznany sprawca wykręcił zabezpieczony wlew paliwa od ciężarowego mercedesa i skradł 450l oleju napędowego wartości 1700zł.

Scania w rowie
    27 kwietnia w godzinach rannych na drodze Mąkoszyce - Pisarzowice zauważono samochód w rowie. Kierowcę scanii przewieziono na obserwację do szpitala. Został ponadto ukarany 200zł mandatem.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
25.04. Ostrzeszów, ul. Gorgolewskiego. 45-letni rowerzysta M. P. - 0,96 miligrama/l
25.04. Ostrzeszów, ul. Zamkowa. Rowerzysta Z. K. - 0,94 miligrama/l
26.04. Kraszewice. J. D. - kierowca seata marabelli - 0,79 miligrama/l
27.04. droga na Olszynę, kierowca motoroweru ogar A. K. - 0,74 miligrama/l
27.04. Ostrzeszów, Kąpielowa. 65-letni rowerzysta W. M. - 0,78 miligrama/l

Ł. Śmiatacz


1994 - 2007 © Borkow

in/s.cgi-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">