Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 18


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

998

Palą się suche trawy
    W minionym tygodniu na terenie naszego powiatu ponownie doszło do kilku pożarów suchych traw (Olszyna, Marydół, Książenice). Najczęstszą przyczyną takich zdarzeń jest zaprószenie ognia. Jeszcze raz przypominamy, że wypalanie traw jest zabronione.

Niebezpieczne drzewa w Marcinkach
    26 kwietnia w Marcinkach strażacy wyposażeni w piły spalinowe i podnośnik hydrauliczny zmagali się z dwoma drzewami, które pochyliły się niebezpiecznie nad kościołem. Z uwagi na to, że drzewa trzeba było ścinać po kawałku od góry, akcja trwała ponad 8 godzin.

Fałszywy alarm w Mikstacie
    27 kwietnia po północy system zainstalowany w centrum nadawczym w Mikstacie zaalarmował strażaków o niebezpieczeństwie. Na miejscu, po sprawdzeniu, okazało się, że to był fałszywy alarm - niepotrzebnie uruchomiła się tzw. czujka.

Strażacka kwesta
    Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie zaprasza społeczeństwo Ostrzeszowa do wzięcia udziału w kweście ulicznej, która odbędzie się 7 maja. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu na wyposażenie samochodów bojowych jednostki. 6 maja o godz. 16.00 zorganizowany zostanie capstrzyk samochodów bojowych ulicami miasta.

Rob


1994 - 2007 © Borkow

trzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">