Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 31


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

VICTORIA ZWYCIĘŻYŁA W XV TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
IM. JÓZEFA GOLI

    W niedzielę 30.07.2006r na boisku w Bralinie odbył się XV Turniej im. Józefa Goli. W turnieju udział wzięły następujące zespoły:
    -"SOKÓŁ" BRALIN - "ORZEŁ" MROCZEŃ - "CALISJA" KALISZ - "VICTORIA" OSTRZESZÓW
    Po serii nieudanych sparingów "Victoria" odniosła piękny sukces, wygrywając cały turniej. W meczach eliminacyjnych spotkały się "Sokół" Bralin - "Victoria" Ostrzeszów (1:2). Bramki zdobyli: Maciej Stawiński i Arkadiusz Jarczak z rzutu karnego.
    Drugi półfinał rozegrały zespoły "Orła" Mroczeń i "Calisii" (0:1).W meczu o III miejsce "Sokół" pokonał "Orła" 1:0, a w finale po bardzo dobrym spotkaniu rozegranym przez piłkarzy ostrzeszowskich, "Victoria" zwyciężyła 2:1 "Calisię" i zajęła I miejsce. Bramki zdobyli: Maciej Stawiński i na 2 minuty przed zakończeniem spotkania Kamil Franikowski.
    W zwycięskim zespole wystąpili: Kasperczyk, Dziewięcki, Cepa, Łakomy, Bierski, Śmieiński, Augustyniak, Jarczak, Dolata, Szczepaniak, Skrobacz, Stawiński, Gawron, Franikowski, Golas, Orzeszyna, Janiak, Barański, Duszczyk. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Maciej Stawiński z "Victorii" Ostrzeszów, a najlepszym zawodnikiem wybrano Arkadiusza Maciejewskiego z "Calisii".

A.W.


1994 - 2007 © Borkow

owski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">