Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 32


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Jak modelki: Rozstrzygnięcie zabawy "Ubierz się z Czasem"

    W środę 2 sierpnia dokładnie o 9.00 dziewczyny, którym poszczęściło się w losowaniu, wyruszyły na miasto w poszukiwaniu modnych i oryginalnych ciuchów.
    Towarzyszyło im oko obiektywu.
    Justyna, Patrycja i Magda przebierały, przymierzały i dobierały ubrania w trzech sklepach odzieżowych: "Stella-Masters", "Colloseum", "Beata" oraz jednym obuwniczym - "Dom Obuwia".
    Jak się okazało, zadanie nie było wcale takie proste. Raz najodpowiedniejsza wydawała się spódnica krótka , to znów jednak dłuższa, a może raczej spodnie. Żakiecik sportowy czy bardziej elegancki, a bluzeczka - gładka czy we wzorek. Buty też trzeba było dobrać do całości stroju.
    Wreszcie po trzech godzinach zmagań ze sklepowymi wieszakami i przymierzalniami, nasze bohaterki, obładowane, wróciły do redakcji. Chwilę odsapnęły i rozpoczęła się kolejna część konkursu - zaprezentowanie wybranych kreacji. Oceniały rówieśniczki modelek - Paulina, Danka i Maria. Zwracały uwagę na dopasowanie ubioru do figury, zgranie poszczególnych elementów oraz wrażenie ogólne. Po prezentacji i podsumowaniu punktów okazało się, że jury najbardziej spodobał się strój Magdy, niewiele mniej punktów zdobyła Patrycja, a Justyna zajęła trzecie miejsce.
    Zwyciężczyni - Magda, dostała od "Czasu Ostrzeszowskiego" na własność wszystkie wybrane przez siebie rzeczy, a ponieważ nie wykorzystała pełnej puli (500zł), dokonała dodatkowych zakupów. Patrycja musiała zrezygnować z jednej rzeczy, a resztę również dostała dla siebie, natomiast Justyna otrzymała spodnie, żakiet, buty i dodatki.
    Dziewczyny przez moment poczuły się jak modelki, choć trzeba przyznać, że urzekły nas swoją skromnością i naturalnością.
    Dziękujemy im za tak sympatyczny udział w naszej zabawie i mamy nadzieję, że była ona przyjemną, wakacyjną przygodą.
    Dziękujemy również sklepom, które pomogły nam w przeprowadzeniu konkursu.


Punktualnie o 9.00 dziewczyny wyruszają na zakupy.No i jak?Co tu wybrać?Fachowa pomoc bardzo się przydaje.Uff! nie ma upału, ale temperatura wzrasta!Fachowa pomoc bardzo się przydaje.Te buciki też ładne, ale czy pasują?Zakupy zrobione!Przygotowania do ostatecznej prezentacji.Dla jury każdy szczegół jest ważny.Justyna i PatrycjaMagda - romantyczna elegancja

    Strój Magdy to cygańska, romantyczna spódnica w różnych odcieniach brązu, za kolano (57zł - "Stella - Masters"); brązowa bluzeczka -gorsecik na ramiączkach, również w tonacji brązu (50zł - "Colloseum), biały szykowny żakiecik (72zł - "Stella -Masters") oraz ciekawe dodatki: subtelna biała biżuteria (9.60zł - "Beata"), duża brązowa torba (58zł- "Beata") i eleganckie, brązowe klapki z delikatnym połyskiem, na niewielkim obcasiku (44,99zł - "Dom obuwia"), sprawiły, że Magda prezentowała się ładnie i romantycznie.


Patrycja - młodzieżowy szyk
    Patrycja ubrała się w stylu radosnym i funkcjonalnym. Zdecydowała się na szarą minispódniczkę z zabawnymi falbankami (65zł - "Colloseum"), jasnobeżową, lekko ażurową bluzeczkę (48zł - "Colloseum", oliwkowozielony żakiecik (90zł - Colloseum"), delikatne białe baletki ze złotymi aplikacjami (49,99zł - "Dom Obuwia") oraz zieloną torebkę-chlebak (36zł - "Beata"). Do całości dodała jeszcze dopasowaną kolorystycznie do żakieciku szeroką, ciekawą bransoletkę (19,80zł- "Beata"). W takim stroju można wybrać się i na spacer, i na randkę, i do szkoły.


Justyna - wakacyjny luz
    Justyna wybrała sportowe rybaczki w kolorze khaki (50zł - "Beata"), białą bluzeczkę na ramiączkach w delikatny ciemniejszy rzucik (30zł - "Beata"), biały sportowy żakiecik ze stójką (75zł - "Beata"), niebieską torbę z motywem w kolorze kości słoniowej (48zł - "Beata") oraz dopasowane kolorystycznie do spodni buty na wysokiej podeszwie (59,99zł -"Dom Obuwia") Całość w ciekawym wakacyjno-sportowym stylu.

Kasia


1994 - 2007 © Borkow

cgi-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">