Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 34


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

W POCIE CZOŁA

    Odwiedziliśmy naszych tenisistów stołowych, trenujących podczas zgrupowania. Wszechstronny intensywny trening odbywa się dwa razy dziennie w godzinach: 10:00 - 12:00 i 16:00 - 18:00. Zawodnicy trenują wspólnie od 16.08.06. Zgrupowanie zakończy się 26.08.06r.


    Zbigniew Kaczmarek, Karol Szotek i Jarosław Tomicki starają się przygotować do nadchodzącego sezonu jak najlepiej. Wszyscy zaczęli treningi już wcześniej(Z. Kaczmarek w Brzegu Dolnym, pozostali dwaj w Gliwicach). Widać, że chcą walczyć i na szczęście nie borykają się z żadnymi kontuzjami. Na każdym treningu próbują ustalić optymalny skład debla - obiecali, że w najbliższych dniach poinformują o nim kibiców.
    Poproszeni o prognozę kolejności miejsc na koniec sezonu, stwierdzili, że zespół z Księginic nadal jest raczej poza zasięgiem rywali, ale oczywiście będą walczyć o zwycięstwo. Za bardzo mocny zespół uznali drużynę z Grodziska Mazowieckiego, która jest pretendentem do walki o zwycięstwo po wzmocnieniu przez Krzysztofa Kaczmarka i Chińczyka Wenliang Xu. Inny zawodnik z Chin zasilił też szeregi klubu z Drzonkowa.
    Zapowiada się bardzo zacięta walka o 4 pierwsze miejsca w tabeli. Nie ma już słabych drużyn, co pozwala spodziewać się jeszcze większych emocji. Naszym zawodnikom nie brak woli walki i zapału. Mówią, że zrobią wszystko, aby zarówno kibice, jak i działacze byli zadowoleni - właśnie tego życzą sobie najbardziej wszyscy trzej. Karol Szotek dodał, że przecież grają przede wszystkim dla kibiców, a widownia w Ostrzeszowie jest wspaniała. Jarosław Tomicki chce zaprezentować się w naszym zespole jak najlepiej, a Zbigniew Kaczmarek wierzy, że będzie to najlepszy sezon w jego karierze.
    Zawodnicy cieszą się, że powstaje nowa hala, w której zwłaszcza kibicom będzie o wiele wygodniej i - o ile to możliwe - doping stanie się jeszcze bardziej gorący. Emocji nie zabraknie według nich już w pierwszym meczu z drużyną z Warszawy (9.09.06.). Dosyć zgodnie prognozują wynik 4:2 dla naszej drużyny.
    Mamy nadzieję, że wszelkie prognozy i przedsezonowe życzenia się spełnią. Zawodnikom życzymy sukcesów, kibicom - zadowolenia ze wszystkich pojedynków.
    www.klubkibica-trasko.com

A - Z


1994 - 2007 © Borkow

eszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">